NOWINKI WE WNETRZACH

12 grudnia 2016
lazienki

Rezentujemy  Wam pare gadżetów, o których warto pamietać urządzając swoje mieszkanie i które niejednokrotnie wykorzystywaliśmy podczas naszych realizacji.

BIDETTA
Alternatywa dla klasycznego bidetu to bateria typu bidetta, polecana zwłaszcza do niewielkich łazienek. To bateria z wężem i odpowiednio wyprofilowaną słuchawką. Zamontowana na ścianie w pobliżu miski wc, pozwala na użytkowanie zupełnie jak bidet.

lazienki
Farba tablicowa, magnetyczna i magnetyczna tapeta tablicowa.
Farby tablicowe i magnetyczne występują w różnych kolorach, mają bardzo bogatą gamę kolorystyczną. Najpopularniejsze i najbardziej rozpowszechnione to produkty Tikkurila Liitu i Tikkurila Magnetic.
Jest również niespodzianka dla osób, które bardzo chciały tablicę do pisania kredą w połączeniu z farba magnetyczną. To magnetyczna tapeta tablicowa, po której można pisać kredą i przyczepiać magnesy z obrazkami lub, zdjęciami.

2
Polska płyta gazowa bez płomienia .

Płyta ma nowoczesny design, sterowanie dotykowe, łatwość czyszczenia ceramiki. Specjalna technologia pomaga zredukować rachunki za gaz do 50%. Nie wymaga stosowania specjalistycznych naczyń i garnków do gotowania.

3
MISKA WC BEZ WEWNĘTRZNEGO KOŁNIERZA
Coraz więcej firm oferuje nowe rozwiązanie w oparciu o technologie Rimless (czyli miskę WC bez wewnętrznego kołnierza). Łatwy dostęp, oszkliwione, zaoblone krawędzie i brak zakamarków pozwalają na komfort mycia i zapewniają łatwość utrzymania w czystości. Brak zakamarków to brak gromadzenia się bakterii, kamienia i zanieczyszczeń.


BATERIA GROHE Red®
Teraz wrzątek można nalać bezpośrednio ze swojej baterii kuchennej. Innowacyjny system GROHE Red® utrzymuje w bojlerze od trzech do sześciu litrów wrzącej wody (w zależności od wersji bojlera), gotowej do użycia w każdej chwili.

5
DRZWI Z ZAWIASAMI CHOWANYMI – BEZPRZYLGOWE
W drzwiach bezprzylgowych zawiasy są chowane, niewidoczne po zamknięciu, dzięki czemu ich krawędź jest zupełnie gładka. Takie rozwiązanie pozwala na idealne połączenie się drzwi z ościeżnicą.

6
KLAMKA Z ZAMKNIEM MAGNETYCZNYM

– zapewnia cichsze zamykanie, ale podkreśla także estetykę skrzydła drzwiowego. Klamka z zamkiem magnetycznym pozwala na domkniecie drzwi jednym ruchem ręki.

7

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *